Prodej kanekalonu a pravých vlasů, kanekalon, mateiál na rasta copánky a pseudo dready, prodej pseudo dreadů, prameny keratin, kroužky micro ring, kadeřnické potřeby na prodlužování vlasů.

Umělé vlasy - Rovné 35cm


Umělé vlasy tvoří čistě syntetická vlákna, která jsou vytvořena speciálně tak, že vypadají přirozeně, jako pravé vlasy. Vlákna jsou nehořlavá a je možné je opakovaně tepelně stylovat, natáčet a rovnat.

Umělé vlasy jsou připevněny na tenké třásni a jsou vhodné na našívání a Clip-in. Pás je možné nastříhat na libovolně dlouhé části a po našití klipů získáte vlasy na metodu prodlužování vlasů Clip-in přesně pro vás. Výhodou oproti již hotovým clip-in setům je to, že si jednolivé části setu vytvoříte přesně podle vašich potřeb. Umělé vlasy je možné je použít také na metodu prodlužování Ring nebo metodu prodlužování vlasů Keratin.

Jedno balení umělých vlasů váží cca 100gr což vystačí na cca 100-150 pramínků.

Umělé vlasy je možné natáčet kulmou a následně rovnat žehličkou na vlasy při teplotě maximálně 180 C. Vlasy se myjí naředěným šampónem vlažnou vodou a při mytí a sušení se nepoužívá pohyb oběma směry, ale pouze směrem od kořínků ke konečkům. Vlasy se jemně vysušují ručníkem. Opět platí sušit vlasy pouze jedním směrem od kořínků ke konečkům. Vlasy je nejlepší nechat uschnout přirozenou cestou a po uschnutí česat a stylovat podle potřeby. Vlasy se česají kartáči na prodloužené vlasy. Na spaní je dobré vlasy zaplést do copu, aby se předešlo cuchání vlasů. Umělé vlasy nelze barvit. Pro větší lesk vlasů a snadnější rozčesávání doporučujeme používat speciální spreje na vlasy obsahující rostlinné přírodní oleje.