Prodej kanekalonu a pravých vlasů, kanekalon, mateiál na rasta copánky a pseudo dready, prodej pseudo dreadů, prameny keratin, kroužky micro ring, kadeřnické potřeby na prodlužování vlasů.

SLEVY - Kanekalon


Připravili jsme pro Vás speciální nabídku na kanekalon - sleva na kanekalon za velice výhodné ceny. Nakupujte kanekalon levně a výhodně. Sleva na kanekalon je časově omezená a sleva platí do vyprodání zásob. Zde můžete levně nakoupit kanekalon na nejrůznější typy účesů.

Kanekalon je materiál na rasta copánky, dredy, copánky s otevřeným koncem, micro copánky, francouzské copánky a pseudo dredy. Kanekalon je na prodej v klasických, přechodných, míchaných a barevných odstínech. Prodeji kanekalonu se věnujeme již řadu let a snažíme se nabídnout zákazníkovi co nejširší nabídku barev a druhů kanekalonu. Kanekalon je také možné využít na tvorbu extravagantních účesů.

Na prodej nabízíme různé typy kanekalonu. Kanekalon je dělen na 100% kanekalon a syntetický kanekalon.

Nenašli jste v naší nabídce barvu nebo druh kanekalonu, který potřebujete? Napište nám. Pokusíme se pro vás požadovanou barvu kanekalnu nebo druh kanekalonu zajistit a zahájit jeho prodej.

Ukázku účesů z kanekalonu naleznete v naší fotogalerii. 

 
Vlnitý kanekalon Monaco5000 DreamH Sleva
129,- Kč
Vyprodáno
Vlnitý kanekalon Monaco5000 DreamH Sleva
129,- Kč
Vyprodáno
Rovný Kanekalon Pony - KP1/Purple Sleva
Rovný Kanekalon Pony - KP1/Purple
Černá-fialová 1/Purple
149,- Kč
Vyprodáno
Rovný Kanekalon Pony - KPDarkBlue Sleva
149,- Kč
Vyprodáno