Prodej kanekalonu a pravých vlasů, kanekalon, mateiál na rasta copánky a pseudo dready, prodej pseudo dreadů, prameny keratin, kroužky micro ring, kadeřnické potřeby na prodlužování vlasů.

Prodej Kanekalonu - Ombre Jumbo Braid


Ombre Jumbo Braid je kanekalon vhodný na klasické rasta copánky, micro copánky, klasické dready, fakedready, náplety a příčesy. Ombre Jumbo Braid je velmi mírně krepatý kanekalon, který je možno zcela narovnat pomocí žehličky na vlasy. Délka vlákna Ombre Jumbo Braid kanekalonu je ve většině případů 120cm a váha jednoho balení je přibližně 100gr. Ombre Kanekalon se na rozdíl od syntetického Kanekalonu neleskne a působí přirozenějším dojmem. Naopak od 100% kanekalonu nelze Ombre kanekakon fixovat teplovou vodou a proto není vhodný na pseudo dready.

Ukázku účesů z kanekalonu naleznete v naší fotogalerii. Copánky je možné zakončit tavením nebo pomocí gumiček. Copánky můžete dále zdobit pomocí korálků, které jako i gumičky nabízíme v pestré škále barev. Naleznete je v sekci Kadeřnické potřeby.

UPOZORNĚNÍ: PRO LEPŠÍ PŘEHLEDNOST DOŠLO K PŘESUNUTÍ GUMIČEK A KORÁLKŮ DO SAMOSTATNÉ SEKCE GUMIČKY KORÁLKY - KADEŘNICKÉ POTŘEBY