Prodej kanekalonu a pravých vlasů, kanekalon, mateiál na rasta copánky a pseudo dready, prodej pseudo dreadů, prameny keratin, kroužky micro ring, kadeřnické potřeby na prodlužování vlasů.

Prodej Kanekalonu - 100% Jumbo Braid XL


100% Jumbo Braid XL je delší verze klasického 100% kanekalonu jumbo braid vhodného na klasické rasta copánky, micro copánky, klasické dready a pseudo dready.

Délka vlákna 100% Jumbo Braid XL je cca 150cm a váha jednoho balení je 60gr. 100% Kanekalon XL je mírně krepatý nelesklý materiál a působí velmi přirozeným dojmem. Kanekalon lze tvarovat horkou vodou a párou. Tato delší verze klasického 100% kanekalonu Jumbo Braid vám usnadní pletení předních řad copánků, které musí být vždy nejdelší a nebo výrobu dreadů a pseudo dreadů. Odpadá pak nutnost napojování dreadů nebo nastavování rasta copánků a tím šetří váš čas.

Ukázku účesů z kanekalonu naleznete v naší fotogalerii. Copánky je možné zakončit tavením nebo pomocí gumiček. Copánky můžete dále zdobit pomocí korálků, které jako i gumičky nabízíme v pestré škále barev. Naleznete je v sekci Kadeřnické potřeby.

UPOZORNĚNÍ: PRO LEPŠÍ PŘEHLEDNOST DOŠLO K PŘESUNUTÍ GUMIČEK A KORÁLKŮ DO SAMOSTATNÉ SEKCE GUMIČKY KORÁLKY - KADEŘNICKÉ POTŘEBY 

 
100% Jumbo Braid Kanekalon - KB350XL
129,- Kč
Vyprodáno
100% Jumbo Braid Kanekalon - KB35XL
129,- Kč
100% Jumbo Braid Kanekalon KBXLGreen
129,- Kč
Vyprodáno
100% Jumbo Braid Kanekalon KBXLOran
129,- Kč
Vyprodáno
100% Jumbo Braid Kanekalon - KBXLRed
129,- Kč
Vyprodáno