Prodej kanekalonu a pravých vlasů, kanekalon, mateiál na rasta copánky a pseudo dready, prodej pseudo dreadů, prameny keratin, kroužky micro ring, kadeřnické potřeby na prodlužování vlasů.

Prodej Kanekalonu - 100% Jumbo Braid


100% Jumbo Braid je 100% kanekalon vhodný na klasické rasta copánky, micro copánky, klasické dready, fakedready a pseudo dready. 100% Jumbo Braid je klasický mírně krepatý kanekalon. Obecně platí, že balení 100% Jumbo Braid jsou objemnější a delší než varianta Syntetického Kanekalonu Jumbo Braid. Délka vlákna 100% Jumbo Braid je 140cm a váha jednoho balení je přibližně 80gr. 100% Kanekalon se na rozdíl od syntetického Kanekalonu neleskne a působí přirozenějším dojmem. 100% kanekalon je označovám jako kanekalon "na vodu". Toto označení je ale zavádějící, protože i 100% kanekalon zakončíte ohněm a lze ho bez i problémů tavit. 100% Jumbo Braid lze ve většině případů zakončovat horkou vodou. Jestliže se vám nedaří zakončovat horkou vodou použijte klasickou žehličku na vlasy nebo parní čistič pro pseudo dready. 100% Jumbo Braid nabízíme v klasických, přechodných, míchaných a barevných odstínech. Pokud potřebujete UV aktivní barvu tak Kanekalon v barvě Neonově žlutá svítí pod UV. V nabídce také naleznete možnost koupit 100ks kanekalonu za zvýhodněnou cenu.

Vhodný na pseudo dready. Z jednoho balení 100% Jumbo braid vytvoříte 10ks double-ended pseudo dreadů 0,5cm tlustých. Z praxe vychází na jednu hlavu 60-70ks double-ended pseudo dreadů, aby účes vypadal bohatě a hustě.

Ukázku účesů z kanekalonu naleznete v naší fotogalerii. Copánky je možné zakončit tavením, horkou vodou nebo pomocí gumiček. Copánky můžete dále zdobit pomocí korálků, které jako i gumičky nabízíme v pestré škále barev. Naleznete je v sekci Kadeřnické potřeby.

UPOZORNĚNÍ: PRO LEPŠÍ PŘEHLEDNOST DOŠLO K PŘESUNUTÍ GUMIČEK A KORÁLKŮ DO SAMOSTATNÉ SEKCE GUMIČKY KORÁLKY - KADEŘNICKÉ POTŘEBY