Prodej kanekalonu a pravých vlasů, kanekalon, mateiál na rasta copánky a pseudo dready, prodej pseudo dreadů, prameny keratin, kroužky micro ring, kadeřnické potřeby na prodlužování vlasů.

Pravé vlasy - Středoevropské


Výběrové jemné vlasy na prodlužování, které mají dlouhou životnost v porovnáním k asijským vlasům nebo vlasům evropského typu. Oproti východoevropským jsou vlasy zase mnohem jemnější. Nabízíme vlasy v copech o různých délkách přírodních hnědých odstínech nebo blond profesionálně odbarvené. Vlasy nabízíme úplně rovné nebo přirozeně mírně zvlněné.

Po rozpramínkování na prameny se vlasy používají na metodu prodlužování vlasů za studena Ring nebo metodu prodlužování vlasů za tepla Keratin. Pokud se rozhodnete přírodní vlasy barvit doporučujeme vlasy před barvením umýt. Blond odstíny barvit nedoporučuje. Po obarvení není možné vlasy vrátit nebo reklamovat. Pokud se rozhodnete vlasy žehlit, vždy žehlete pouze suché vlasy.

U každého copu je uvedena průměrná délka. Tato délka není maximální délka copu, ale délka kterou dosahuje většina vlasů. V copu tedy naleznete kratší i delší vlasy.