Prodej kanekalonu a pravých vlasů, kanekalon, mateiál na rasta copánky a pseudo dready, prodej pseudo dreadů, prameny keratin, kroužky micro ring, kadeřnické potřeby na prodlužování vlasů.

Návody

Q: Jak uplést rasta copánek z kanekalonu?
A: Základní a zároveň nejčastěčí techniku pletení rasta copánku z kanekalonu provádíme pomocí tří pramínků. Existují i pokročilejí techniky pletení rasta copánků ze čtyř pramenů. Postup pletení rasta copánků z kanekalonu pomocí tří a čtyř pramenů můžete vidět na následujícím obrázku:

Q: Jak uplést rasta copánek z ondulovaného kanekalonu?
A: Postup pletení rasta copánků z ondulovaného kanekalonu můžete vidět na následujícím videu:Q: Jak se prodlužují vlasy pomocí jehly a nitě našíváním?
A: Postupů, jak prodloužit vlasy našíváním existuje několik. Uvádíme zde dva postupy. Jeden jednodušší využívající micro ringy a druhý složitější a pracnější.

Q: Jak se prodlužují vlasy metodou Ring?
A: Postup jak provádět prodlužování vlasů metodou Ring:

Uchycení ringu

Posunutí ringu

Vše potřebné pro prodlužování metodou ring naleznete v našem internetovém obchodě.

Q: Jak se připravují pramínky pro metodou Ring pomocí keratinu?
A: Postup jak připravit pramínky pro metodu Ring pomocí keratinu:

Q: Jak se prodlužují vlasy metodou EasyRing?
A: Postup jak provádět prodlužování vlasů metodou EasyRing:

Q: HairCare - Jak pečovat o prodloužené vlasy?
A:Prodloužené vlasy nejsou živé vlasy a proto vyžadují speciální péči.

Mytí

 1. Vlasy se nesmí mýt 47-72 hodin po prodloužení /pouze při použití lepidla, keratinu nebo keratinových směsí - neplatí pro micro rings/.
 2. Na mytí prodloužených vlasů se používají speciální šampóny. Obecně se doporučuje vlasy mýt šampóny s pH nižším než 7.
 3. Prodloužené vlasy nevyžadují tak časné mytí jako vaše pravé(živé) vlasy. Obecně se doporučuje mytí jednou týdně. Vlastní vlasy můžete mýt častěji podle potřeby.
 4. Na vlasy prodloužené pomocí keratinových spojů se nesmí používat šampony s ovocnými složkami. Dále nelze používat přípravky obsahující alkohol a amonné složky.
 5. Před mytím se doporučuje vlasy od kořínků ke konečkům rozčesat.
 6. Vlasy nemyjte v předklonu, ale v záklonu.
 7. Vlasy myjte studenou nebo vlažnou vodou s použitím jemného šampónu od kořínků ke konečkům POUZE jedním směrem! Zapomeňte na klasické mytí vlasů! Vlasy nemasírujte. Po nanesení šampón důkladně vymyjte.
 8. Následně aplikujte kondicionér. Nanášejte od konečků ke kořínkům. Důkladně vymyjte.
 9. Po umytí se pokuste z vlasů jemně pomocí ručníku vymáčknout přebytečnou vodu a pokud to bude možné,nechte vlasy přirozeně uschnout.
 10. Jestliže se rozhodnete použít vysoušeč vlasů(fén) tak pouze v režimu studeného vzduchu. NIKDY nevysoušejte vlasy horkým vzduchem. Může dojít k nadměrnému vysušení a zničení vlasů.
 11. Ve skutečnosti je téměř nemožné vyvarovat se předčasnému vymytí lepidel při častém mytí vlasů a používání kondicionéru. Je tudíž nevyhnutelné, že některé pramínky po čase vypadají. Tato ztráta je normální a bude Vám opravena během pravidelné návštěvy salónu,kde vám vaše kadeřnice rovnou zkontroluje lepidlo a vše potřebné.

Spánek

 1. Před spaním doporučujeme vlasy vždy zaplést do jednoho velkého copu.
 2. Před spaním doporučujeme vždy ošetřit vlasy proti vysoušení speciálními krémy. Například extra vyhlazující balzám pro hladký účes s červeným víčkem od Avonu.
 3. Nikdy nechoďte spát s mokrými vlasy!
 4. Po probuzení cop rozpleťte a jemně rozdělejte pomocí prstů od konečků ke kořínkům.

Česání

 1. Vlasy česejte šetrně speciálním hřebenem z měkkých přírodních vláken a to vždy od kořínků ke konečkům! Nejprve vlasy rozčesejte prsty a až potom hřebenem. Při česání je vhodné vlasy přidržet. Mokré vlasy zbytečně nenamáhejte.
 2. Nejlepším kartáčem na prodloužené vlasy je kartáč na paruky. Tímto, nebo jiným speciálním kartáčem si vlasy češte pravidelně několikrát denně, od zátylku k temeni, od kořínků ke konečkům. Nikdy se nepokoušejte násilím rozčesat zacuchané konečky vlasů.
 3. Nečešte hřebenem místa mezi pokožkou hlavy a místem prodloužení.

DOBRÁ RADA : Před spaním je nejlepší ochranou proti zacuchání vaše vlasy stáhnout do ohonu,nebo zaplést do copu

Barvení a styling

 1. Barvení vlasů nedoporučujeme. Obarvené vlasy nelze reklamovat! Vlasy jsou již chemicky upravené a ve většině případů barvené a jejich další zatěžování povede k jejich oslabení a zhoršení jejich vlastností. Vždy se pokuste vybrat si svůj odstín nebo obarvit svoje vlasy do barvy prodloužených vlasů. Jestliže se přeci jenom rozhodnete vlasy obarvit udělejte to pouze jednou.
 2. Trvalá ondulace (Trvalá) je zakázána! Dále dodržujte pokyny kadeřníka, který vám prodlužování prováděl. Měl by vědět, co dělá a jestliže má jakékoli pochybnosti tak vás na ně má včas upozornit.
 3. Vysoušejte vlasy fénem nastaveným na nejnižší teplotu a nejnižší intenzitu proudění vzduchu, příliš silný proud vzduchu by mohl vlasy zacuchat. Proud vzduchu by měl vždy směrovat od temena k týlu-od kořínků ke konečkům. Vysoké teploty vlasy vysuší.
 4. Prodloužené vlasy si můžete natáčet, kulmovat i žehlit/vždy používejte ochranná séra na tepelnou úpravu vlasů/ a vlasy upravujte v bezpečné vzdálenosti od spojů prodloužení.

Bazén

 1. Voda v bazénu i mořská voda oslabuje keratinové spoje a vysouší vlasy, nicméně koupat se samozřejmě můžete. Je však nutné dodržet následující pravidla.
 2. Pokuste se vyhnout častým návštěvám bazénu s mořskou i sladkou vodou. Sůl nebo chlór způsobuje velké vysoušení vlasů.
 3. Před plaváním je nutné zaplést vlasy do jednoho velkého copu.
 4. Nikdy nepoužívejte koupací čepici nebo jinou pokrývku hlavy, aby nedošlo k zapaření vlasů.
 5. Pokuste se vyhnout zbytečnému kontaktu vlasů s vodou.
 6. NIKDY neplavte pod vodou.
 7. NIKDY se nepotápějte!
 8. Po koupání vlasy nesprchujte, nejprve rozpleťte cop, ošetřete šampónem a kondicionérem.

Sauna, solárium

 1. Před vstupem do sauny nebo solária vlasy zapleťte do jednoho velkého copu.
 2. V sauně nebo soláriu nebalte vlasy do ručníku, aby nedošlo k zapaření vlasů. Nepoužívejte ani žádnou jinou pokrývku hlavy!
 3. Po sauně nebo soláriu vlasy nesprchujte, cop rozdělejte až potom co vlasy zchladnou. Poté ošetřete šampónem a kondicionérem.

Důležitá upozornění

 1. Ve výjimečných případech se může u některých jedinců objevit alergie na kov (u metody Ring). O případných alergiích informujte předem svého kadeřníka. Ojediněle se také může vyskytnout vyrážka způsobená namožením vlasů při vlastním procesu prodloužení. Tyto vyrážky během několika dní zmizí.
 2. Vyhněte se používání přípravků na vlasy obsahující alkohol, amonné složky a výtažky z ovoce. Tyto látky vedou k velkému vysoušení vlasů a rozpouštění spojů.
 3. Vlasy použité na prodloužení nejsou vaše vlasy a nemají možnost výživy z vaší pokožky. Dbejte na to aby se prodlouženým vlasům dostávalo výživy a nedocházelo k vysoušení! Používejte hodně často vyživovací přípravky, oleje atd.
 4. Reklamaci vlasů akceptujeme pouze u nepoužitých vlasů vrácených v originálním obalu a nerozdělaném trsu (pásu).