Prodej kanekalonu a pravých vlasů, kanekalon, mateiál na rasta copánky a pseudo dready, prodej pseudo dreadů, prameny keratin, kroužky micro ring, kadeřnické potřeby na prodlužování vlasů.

Kosmetika - Balzámy na rty


Balzámy na rty Hurraw! jsou čistě přírodní a vyrobené z prvotřídních surovin, díky tomu je zachována jejich lákavá vůně a přirozená barva. Splňují všechna náročná kritéria balzámů na rty: nejsou příliš lepivá, moc aromatická, nudná, nehrudkují, neroztékají se a dlouho vydrží. Balzámy Hurraw! jsou vyráběny ručně v malých dávkách, které zaručují jejich čerstvost a kvalitu.

Vegan: Balzámy Hurraw! jsou držitelem certifikátu HCS (Human Cosmetics Standards). Nejen že balzámy nejsou testovány na zvířatech, ale tyto testy neprovádí ani žádný dodavatel surovin, které jsou při výrobě použity. To, že jsou balzámy označené jako “vegan” znamená, že neobsahují jakékoliv živočišné prvky, jako například včelí vosk.

Raw: Balzámy Hurraw! obsahují surové rostlinné oleje a másla, které byly zpracovány pod teplotou 48°C a jsou tak stále plné prospěšných živin a enzymů. Místo včelího vosku je používán kandelilový vosk (Euphorbia Cerifera), který má ošetřující, hydratující a vyhlazující účinky.

Organic: Balzámy Hurraw! obsahují pouze organické (BIO) ingredience, které byly vypěstovány bez použití syntetických pesticidů a chemických hnojiv. Neobsahují geneticky modifikované organismy a nejsou zpracovány pomocí ozařování nebo průmyslových rozpouštědel.

Košer- Parve: Balzámy Hurraw! mají certifikát Košer- Parve. To znamená, že použité suroviny nejsou masitého ani mléčného původu. Parve jsou všechny rostlinné suroviny, které byly zkontrolovány, zda-li neobsahují červy, hmyz apod.

Netoxický: Balzámy Hurraw! neobsahují petrolej, konzervační látky nebo zvýrazňovače chuti či barvy. Věděli jste, že hodně rtěnek a lesků na rty se vyrábí z vazelíny (vedlejší produkt těžby ropy, se kterým je spojeno mnoho zdravotních rizik včetně rakoviny)?