Prodej kanekalonu a pravých vlasů, kanekalon, mateiál na rasta copánky a pseudo dready, prodej pseudo dreadů, prameny keratin, kroužky micro ring, kadeřnické potřeby na prodlužování vlasů.

Aktuality

21. 11. 2018 Spuštění nového eshopu

Spuštění nového eshopu Jak jistě víte minulý rok jsme se zaměřili na otevření naší kamenné prodejny v Praze kde vám můžeme konečně nabídnout všechny naše nabízené produkty na jedno místě, poradit vám s výběrem nejlepšího materiálu a nebo se u nás můžete jen tak zastavit a pobavit se o novinkách, případně nafotit si vše co potřebujete pro vaše klienty. Jsme tu pro vás každý pracovní den od 9:00 do 18:00.

To co nevíte je, že poslední měsíce jsme trávili dokončením nového loga a nového eshopu. Snažíme se tak reagovat na vaše připomínky týkající se špatné přehlednosti současného eshopu Kanekalon.cz. V novém eshopu, který najdete na adrese www.kanekalon-store.cz je pak zjednodušený samotný proces objednávání zboží, vylepšen výběr dopravy a další novinky. Zásadní novinkou je pak přesun našich aktivit pod nový název Kanekalon-STORE.

Bohužel správci Facebooku nám nevyšli vstříc s přejmenování naší Facebookové stránky a proto vznikla zcela nová stránka Kanekalon-STORE. Bereme to jako možnost začít znovu a ještě lépe, protože věříme, že je stále co zlepšovat. Pokud vás tedy zajímá co nového jsme si pro vás připravili za novinky v nabídce, akce, fotky tak nás prosím sledujte na nových Facebookových stránkách Kanekalon-STORE.

Novinek pro vás máme přichystaných dost a věříme, že se nám podaří udržet tempo posledních let a stále vám nabízet nové a nové věci a zlepšovat servis.

Děkuje za vaší přízeň! Kanekalon.cz / Kanekalon-STORE.cz